Konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-05-31 | Views: 227

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż." - Janusz Korczak

1 czerwca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka.

To wyjątkowe święto, przepełnione jest dziecięcą radością, szczęściem i zabawą. Z tej okazji Samorząd Uczniowski klas IV – VIII zaprosił uczniów do udziału w konkursie na najciekawsze prace plastyczne o tematyce związanej z prawami dziecka. Każdemu dziecku, niezależnie od koloru skóry, wyznania czy pochodzenia, przysługują takie same prawa na straży, których winni stać dorośli. Jury bardzo wnikliwie oceniło prace plastyczne. Pod uwagę brano pomysłowość, technikę wykonania oraz zgodność z tematem. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców:

I miejsce – Oliwia Lisiak klasa VI s

II miejsce – Jarosław Doktór klasa I a

III miejsce – Radosław Sikorski klasa VII a

Gratulujemy laureatom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Koordynatorami przedsięwzięcia były Elżbieta Bachorska i Violetta Lebda.