Dzień Samorządności

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2022-03-21 | Views: 175

Tradycją stało się, że 21 marca w pierwszy Dzień Wiosny w Siódemce obchodzony jest corocznie Dzień Samorządności.

W tym dniu uczniowie klas ósmych mieli możliwość przejąć obowiązki nauczyciela i prowadzić lekcje. Klasy siódme zamieniły tradycyjny plecak na inne nosidła, a klasy szóste i piąte przygotowały fantazyjne, wiosenne nakrycia głowy. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Wiktoria Depiak, Dagmara Borowczyk, Zuzanna Gozdowska, Olga Cichowska wyłoniła i nagrodziła uczniów w konkursach.

Pomysłowe „nosidło” – I miejsce ex aequo Kacper Maszczyński klasa VII a oraz Hubert Uciechowski  klasa VII c

II miejsce ex aequo Lena Binek klasa VII s, Wiktor Marcinczak klasa VII b

III miejsce Angelika Mikołajczyk klasa VII d

Wiosenne nakrycie głowy – I miejsce Amelia Moś klasa V a

II miejsce  Liliana Fudalej klasa VI a

III miejsce Agnieszka Klaskała klasa V c.

Ten wyjątkowy dzień, bez pytania, kartkówek, sprawdzianów upłynął w przemiłej atmosferze.

Do zobaczenia za rok!!!