Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy...

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-12-22 | Views: 663

Przyszła nareszcie chwila ciszy uroczystej, Stało się - między ludzi wszedł Mistrz - Wiekuisty

Cyprian Kamil Norwid

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas, przepełniony ciepłem i radością.

Celebrując piękną tradycję dzielenia się opłatkiem podczas składania sobie życzeń świątecznych przy blasku jaśniejącej choinki i śpiewaniu kolęd, w piątek 20 grudnia odbyło się w naszej szkole, świąteczne spotkanie. W uroczysty nastrój wprowadził wszystkich występ zespołu tanecznego i instrumentalnego. Wyjątkowy charakter uroczystości podkreśliły wykonane przez solistów utwory o tematyce bożonarodzeniowej. Dyrektor szkoły Urszula Twardowska złożyła społeczności szkolnej, rodzicom oraz nauczycielom serdeczne życzenia świąteczno-noworoczne. Podczas uroczystości zostały podsumowane konkursy, po czym zgodnie z tradycją uczniowie udali się na wigilie klasowe, aby z radością oczekiwać Świąt Bożego Narodzenia.