Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2020-06-29 | Views: 609

"Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego"

Za nami rok szkolny 2019/2020, inny niż wszystkie do tej pory, ponieważ przyniósł nowe wyzwania i doświadczenia.

Tegoroczne zakończenie roku szkolnego, zapisze się trwale w pamięci i historii szkoły. Miało ono wyjątkowy charakter ze względu na trwającą pandemię koronowirusa. 26 czerwca 2020 roku po kilku miesiącach nauki zdalnej, uczniowie spotkali się w murach szkoły, aby odebrać z rąk wychowawców świadectwa i nagrody książkowe za wysokie wyniki w nauce. Dyrektor szkoły pani Urszula Twardowska podziękowała uczniom za cały rok pracy, włożony wysiłek, zaangażowanie, wytrwałość i sukcesy w zdobywaniu wiedzy, a rodzicom za współpracę, poświęcony czas i wspieranie swoich dzieci.  Szczególne słowa skierowała do absolwentów. Na czas wakacji życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku oraz powrotu do szkoły we wrześniu.