Uczniowie rozwijają swoje pasje

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-04-28 | Views: 362

Mimo pracy zdalnej uczniowie starają się rozwijać swoje zainteresowania pozaszkolne.

Wielu z nich odnosi w tej sferze sukcesy. Nie inaczej jest w przypadku Antoniny Małeckiej z klasy IV a, która uwielbia śpiewać  nie tylko na lekcjach muzyki, ale również uczestniczy w zajęciach organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Wysocku Wielkim, z ramienia którego wzięła udział w XVI Konkursie Internetowym Digi - Talenty Zima 2021 oraz XVII Konkursie Internetowym Digi - Talenty Wiosna 2021, zostając w każdej edycji laureatką II stopnia w kategorii solo wokalne mini. Konkurs ma charakter międzynarodowy,odbywa się online i jest organizowany przez  Fundację Inicjatywa w ramach projektu „Kolejdoskop Talentów”.

Tosi raz jeszcze gratulujemy! Jej i wszystkim uczniom życzymy przede wszystkim radości z rozwijania pasji.