Zajęcia sportowo-integracyjne klasy 2a i 3b

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-05-21 | Views: 337

Dnia 20 czerwca odbyły się zajęcia sportowe dla dzieci z klasy 2a i 3b.

Zajęcia te miały także na celu zintegrowanie dzieci poprzez wspólną zabawę czy zawody. Oprócz nauczycielek wychowawczyń: Alicji Baranek i Elwiry Adamek  w zabawach integrujących wzięła udział pani Joanna Śniady – anglistka, która przygotowała dla klasy 2a i 3b wesołe zabawy w języku angielskim. Poza tym dzieci przyniosły również swoje ulubione przybory sportowe, które wykorzystały w konkurencjach. Tak więc była zabawa z chustą, przeciąganie liny, piłka nożna, klasowe ściganie się na czas, zabawa bieżna „murarz”, puszczanie samolotu i inne. Przeznaczony na zajęcia czas minął bardzo szybko i dzieci niechętnie odchodziły do domu. Miłym akcentem były podziękowania dla nas nauczycieli za poświęcenie dzieciom czasu i zorganizowanie super zabawy.

autor: Alicja Baranek