Zajęcia integracyjno- sportowe dla uczniów ,,Żyj aktywnie. Spotkanie zamiast komputera”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-05-25 | Views: 287

Uczniowie klasy VII a wraz  z wychowawcą i nauczycielem wychowania  fizycznego spotkali się w poniedziałkowe popołudnie 24 maja, aby wspólnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Miejscem spotkania był teren rekreacyjny przy Szkole Podstawowej nr 7. Uczniowie mieli do dyspozycji zielone boiska, kort tenisowy i mnóstwo świeżego powietrza. Chłopcy i dziewczęta postanowili rozegrać mecz piłki siatkowej. Było widać, że  ta dyscyplina sportowa  sprawia uczniom radość i bardzo dobrze sobie w niej radzą. Czas bardzo szybko minął na wspólnej zabawie. Po zakończonym meczu nikt nie czuł się przegranym. Wszystkim dopisywał humor i w dobrych nastrojach zakończyło się ,,spotkanie zamiast komputera”.

Inicjatorem sportowych spotkań  jest Urząd Miasta, który propaguje spotkania uczniów i nauczycieli na świeżym powietrzu.