Dzień Dziecka w klasie 2a i 3b

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-06-01 | Views: 319

Dzień Dziecka w naszej Siódemce upłynął wszystkim jej uczniom pod znakiem różnorodnych obchodów tego międzynarodowego święta.

Wychowawcy przygotowali dla swoich uczniów wiele atrakcji, aby dzień ten został na długo w pamięci uczestników.  Zajęcia odbywały się na wesoło na świeżym powietrzu lub na różnych wyjściach i wyjazdach. Wychowawczynie klas 2a i 3b, panie Alicja Baranek i Elwira Adamek przygotowały wspólnie zabawy bieżne ze ściganiem się, grę w piłkę, puszczanie samolotu. Ponadto dzieci przygotowały sobie piknik. Rozłożyły kocyki i grając np. w karty czy przygotowując piknikowe śniadanko grzały buzie w ciepłym słoneczku. Michał z klasy 2a przyniósł plastikowe kulki i rurki, z których wraz z kolegami budował różne rzeczy np. wieżę czy domek, w którym wesoło się bawili. Wychowawczynie klas 2a i 3b zadbały też o słodki poczęstunek dla dzieci. Były lody, soki i ciastka „biedronki” oraz ciastka „buzie”. Ogromną radością dla dzieci było odebranie dużej torby ze słodyczami ufundowanej przez Radę Rodziców. Zabawy na świeżym powietrzu to czas integracji i radosnych przeżyć oraz niezapomnianych chwil z rówieśnikami.

autor: Alicja Baranek