Wielkopolski Turniej Orlika

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-06-06 | Views: 338

Na przełomie maja i czerwca w naszym mieście odbywał się Wielkopolski Turniej Orlika.

Chłopcy urodzeni 2008 roku mieli okazje zmierzyć się na boisku piłkarskim ze swoimi rówieśnikami z powiatu.Nasza drużyna na pierwszym etapie rywalizowała ze Szkołą Podstawową z Wierzbna, z SP1 z Ostrowa i Szkołą Podstawową z Raszkowa. Chłopcy zaprezentowali się z bardzo dobrej strony i awansowali do następnego etapu.W drugim turnieju grały drużyny ze Szkoły Podstawowej we Wtórku, SP6 z Ostrowa oraz ponownie uczniowie szkoły z Raszkowa i naszej SP7. Tym razem przeciwnicy okazali się zbyt mocni i mimo dużego zaangażowania i chęci nasza drużyna zakończyła rozgrywki na etapie powiatowym. Podczas zawodów naszą szkołę reprezentowali: B. Heintze, S. Gumienny, W. Adamczak, B. Sip, A. Krupka, O. Paczkowski, O. Wawrzyniak, I. Szczepaniak, W. Kałużny, K. Stelmach, I. Włodarczyk, P. Włodarczyk.

autor: Konrad Rusek