INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-09-01 | Views: 194

 

Pierwszy września był w naszej szkole dniem szczególnym i uroczystym. Zainaugurowano nowy rok szkolny 2021/2022. 

 

 

 Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego przebiegała w dwóch etapach: o godz. 9.00 zgromadzili się uczniowie klas IV wraz z wychowawcami, dyrekcja i nauczyciele. Natomiast o godz. 10.30  zgromadzili się pierwszoklasiści i ich rodzice oraz dyrekcja, wychowawcy i nauczyciele. Pozostali uczniowie ze względu na obostrzenia związane z Covid 19 spotkali się z wychowawcami w klasach. Uroczystość rozpoczęła się wniesieniem w rytm muzyki haseł charakteryzujących naszą szkołę. Pani Dyrektor Urszula Twardowska ciepło powitała wszystkich uczniów, a szczególne słowa skierowała do pierwszoklasistów i ich rodziców. Zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby uczniowie czuli się dobrze i bezpiecznie w naszej szkole. Uroczystość uświetniła część artystyczna nawiązująca z jednej strony do czasów rozpoczęcia II wojny światowej, a z drugiej strony do zakończenia wakacyjnej beztroski. Dopełnieniem akademii były wiersze, piosenka i taniec do muzyki baletowej z filmu "Kwiat pustyni". 

 

Po zakończeniu uroczystości, nastąpiły pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami. Wszystkim uczniom życzymy, aby ten rok przyniósł jak najwięcej radości i sukcesów w nauce.

Dziękujemy za przygotowanie uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego grupie uczniów z klasy 8a, 7d , 6a i 5a oraz nauczycielom, którzy włączyli się w przygotowanie akademii.

 Galeria - zobacz