Festiwal Sztafet

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-09-28 | Views: 269

Pierwszą imprezą w tym roku szkolnym organizowaną przez Ostrowski Szkolny Związek Sportowy był "Festiwal Sztafet". Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 1.

Rywalizacja była podzielona na Igrzyska Dzieci(do klas 6) oraz Igrzyska Młodzieży(7-8 klasa). Dziewczęta i chłopcy ścigali się w sztafecie 4 x 100m oraz "sztafecie szwedzkiej", gdzie kolejni zawodnicy pokonywali 100m, 200m, 300m i 400m. Nasze sztafety spisały się bardzo dobrze i aż 3 znalazły się na podium. Dziewczęta i chłopcy ze "sztafety szwedzkiej" zdobyli brązowe medale(Igrzyska Młodzieży). Drużyna 4x100m dziewcząt(Igrzyska Dzieci) wygrała rywalizację w swojej kategorii. Zawody miały rangę powiatową i nasza wygrana drużyna dziewcząt awansowała do poziomu rejonowego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy zaangażowania i występu.

autor: Konrad Rusek