Siatkówka w SP7

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2023-03-01 | Views: 126

W poprzednim tygodniu hala sportowa w naszej szkole zamieniła się na dwa dni a arenę zmagań siatkarskich dziewcząt szkół podstawowych.

W czwartek odbyły się Igrzyska Młodzieży(klasy 7-8) w piątek Igrzyska Dzieci(klasy 4-6). Oba turnieje obfitowały w wiele emocji, sportowej walki i pokazu umiejętności siatkarskich. W rozgrywkach starszych dziewcząt nasza reprezentacja po wyjściu z grupy zwyciężyła w meczu półfinałowym i zagrała o złoto turnieju. W tym spotkaniu lepsze okazały się dziewczęta z SP Edukator i nasz zespół musiał zadowolić się drugim stopniem podium. Na turniej młodszych siatkarek przybyło mniej drużyn i grały one systemem każdy z każdym. W tym turnieju mimo wielkich chęci nasze młode reprezentantki musiały uznać wyższość SP5 oraz SP Edukator. Dziewczęta mogą zaliczyć dzień jako solidną lekcję gry w siatkówkę i doświadczenie na przyszłe lata.