Święto Wszystkich Chłopców

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2014-09-29 | Views: 1088

Apel z okazji Dnia Chłopca

W poniedziałek 29 września odbył się apel z okazji Dnia Chłopca, podczas którego dla całej społeczności szkolnej wystąpiły dziewczynki z klasy VI c w programie przygotowanym przez panie: Emilię Nowacką i Małgorzatę Mizerną.

Chłopcy z poszczególnych klas zostali zaproszeni do różnorodnych konkurencji, w których mieli okazję pokazać, że znają się np.:  na motoryzacji, narzędziach, potrafią przyszyć guzik, zawiązać krawat i znają się na gotowaniu. Wszystkie zadania wypełnili znakomicie i zostali wysoko ocenieni przez specjalnie na tę okazję zaproszone jury, które obserwowało zmagania zawodników. Następnie wszyscy chłopcy otrzymali słodki upominek. Na zakończenie Pani Dyrektor podziękowała występującym i złożyła życzenia wszystkim chłopcom oraz nauczycielom szkoły.

Galeria -zobacz