Zaśpiewajmy Maleńkiemu

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-01-18 | Views: 407

7 stycznia 2019 r. Szkoła Podstawowa nr 11 była organizatorem V Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Zaśpiewajmy Maleńkiemu” adresowanego do uczniów szkół podstawowych, którzy oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych kl. I-III, IV-VI i VII-VIII.

Gości serdecznie powitała dyrektor szkoły pani Małgorzata Lubojańska, która życzyła uczestnikom sukcesów, a widzom miłych wrażeń. Występy młodych wokalistów oceniała komisja w składzie: pani Monika Walczak – wokalistka, skrzypaczka, laureatka wielu festiwali oraz pan Marcel Stasierski – muzyk i organista. Zdaniem członków jury wykonawcy byli wspaniale przygotowani, co przełożyło się na wysoki poziom występów. Uczennice naszej szkoły: Helenka Popiel (kl.2a), Marta Popiel (kl.5a) i Maria Kupczyk (kl.7a) okazały się najlepsze w swoich kategoriach wiekowych i wszystkie zostały laureatkami pierwszych miejsc!

Serdecznie gratulujemy!

autor: Justyna Wojtkowiak