Spotkanie Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego z laureatami konkursów

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2019-06-20 | Views: 457

14 czerwca w ostrowskim Ratuszu odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Beaty Klimek z laureatami konkursów ogólnopolskich i wojewódzkich.

Wśród licznie zebranego grona byli uczniowie, rodzice, dyrektorzy szkół i nauczyciele. Prezydent Miasta skierowała do laureatów słowa uznania i podziwu. Powiedziała, że jest pod wrażeniem wiedzy, pracowitości i talentu ostrowskiej młodzieży. Wyraziła nadzieję, że młodzi utalentowani  mieszkańcy Ostrowa  swoją przyszłość zwiążą z rodzinnym miastem. Laureaci otrzymali dyplomy i upominki z rąk pani Prezydent. Podziękowania otrzymali również nauczyciele, którzy przygotowali uczniów do konkursów. Najliczniejsze grono laureatów zaprezentowała Szkoła Podstawowa nr 7 im. Gen. Józefa Bema. Należą do nich: Natalia Pokrywa, Marta Popiel, Gabriela Krakowska, Wiktoria Klupieć, Magdalena Rataj, Maria Kupczyk, Julianna Grzeszczyk, Helena Popiel, Laura Grzeszczyk, Faustyna Blandzi, Jan Szydłowski, Magdalena Śniegocka, Antonina Kubica, Wiktoria Depiak , Mateusz Gumienny, Anita Filipiak, Kinga Kaczmarek, Jędrzej Michalak, Iga Walendowska, Norbert Wojciechowski, Hanna Gwóźdź, Wiktoria Głodek, Wiktoria Calik.  Uczniowie Siódemki zostali laureatami konkursów literackich, plastycznych, historycznych, wokalnych i informatycznych na poziomie ogólnopolskim i wojewódzkim. Opiekunami laureatów są nauczyciele: Violetta Lebda, Marzena Czapracka, Justyna Wojtkowiak, Emilia Nowacka, Joanna Dryjańska i Grażyna Krolek.  Uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 7 podczas Gali Laureatów  towarzyszyła Dyrektor Szkoły Urszula Twardowska. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy wytrwałości w doskonaleniu swoich pasji.

autor: Grażyna Krolek