Sukces Mateusza Pałata z klasy 2a w XXIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Zimowe pejzaże”

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-03-19 | Views: 254

Wszyscy uczniowie klasy 2a wzięli w ogłoszonym przez Szkołę Podstawową nr 6  XXIV Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „Zimowe pejzaże”.

Swoje konkursowe prace dzieci wykonywały na lekcji plastyki różnymi technikami pod kierunkiem wychowawczyni Alicji Baranek. Prace były piękne, przedstawiały krajobraz zimowy w różnych porach dnia, a nawet w nocy. Komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawicieli Powiatowej Galerii Sztuki Współczesnej oraz artyści plastycy zwróciła uwagę na artystycznie wykonaną pracę Mateusza i doceniając jego talent i wykonanie tematu przyznała wysokie II miejsce.

Gratulujemy Mateuszowi II miejsca i życzymy  wysokich miejsc w kolejnych konkursach!