Sukces Gabrysia i Malwinki z klasy 2a w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Categories: | Author: Violetta Lebda | Posted: 2021-04-29 | Views: 248

Filia nr 7 dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim zaprosiła uczniów klas I- VIII do udziału w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Moje hobby, moja pasja”.

Zadaniem uczestników było wykonanie lapbooka na temat swych zainteresowań i uzdolnień, czyli teczki tematycznej. Do biblioteki napłynęło ponad 70 prac ukazujących różne zainteresowania i wielką pomysłowość małych plastyków. W tym konkursie komisja konkursowa w składzie: Włodzimierz Grabowski – dyrektor Biblioteki Publicznej, Jagoda Kaszuba – plastyk OCK oraz Alicja Sierakowska – instruktor powiatowy Biblioteki Publicznej biorąc pod uwagę samodzielność, oryginalność i kreatywność nagrodziła i wyróżniła 11 uczniów. Sukces odniosło dwoje dzieci z klasy 2a Gabriel Mazur i Malwina Kątna-Glapka. Gabriel zajął II miejsce, a Malwinka otrzymała wyróżnienie. Gabryś wykonał teczkę zawierającą jego ogromne zainteresowania przyrodą, zwierzętami wodnymi, a Malwinka przedstawiła swoje hobby, którym są podróże te odbyte  oraz te, które czekają na realizację.

Opiekunem plastycznym uczniów jest wychowawczyni Alicja Baranek.

Gratulujemy Gabrielowi i Malwinie wysokich miejsc i  życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!