22 kwietnia 2018   
 Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki

SMOK

Categories: | Author: Ewa Bartczak | Posted: 2015-09-17 | Views: 440

 

W roku 2015 w naszej szkole realizowany jest pilotażowy projekt Polskiego Związku Koszykówki oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki, w ramach którego został utworzony żeński Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki (SMOK).


W projekcie udział biorą uczennice IV, V i VI klas szkół podstawowych.
Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu. Zawodniczki mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych treningach, a odpowiednio przeszkoleni i wykwalifikowani trenerzy poza zajęciami z koszykówki przeprowadzają ćwiczenia ogólnorozwojowe, motoryczne oraz stabilizacyjne. Zajęcia będą prowadzili trenerzy: Piotr Twardowski, Bartłomiej Kryjom, Konrad Rusek oraz Krzysztof Przybylski.

 

TERMINARZ ZAJĘĆ:

 

IV

V

VI

Poniedziałek -16:00 – 18:00

Wtorek     - 16:05 – 17:05

Wtorek     - 16:45 – 17:45

Wtorek         - 16:05 – 17:05

Czwartek  - 14:25 – 15:55

Środa       - 14:25 – 16:25



Terminy zajęć dodatkowych:

Poniedziałek:
Badminton/Tenis stołowy – 14:25 – 15:10 – Konrad Rusek
Piłka nożna – 15:15 – 16:00 – Grzegorz Jankowski
Piłka ręczna – 16:05 – 16:50 – Grzegorz Jankowski
Piłka koszykowa dla klas V – 15:15 – 16:45 - Barłomiej Kryjom (dziewczęta)
SMOK (Szkolny Młodzieżowy Ośrodek Koszykówki) dla klas IV – 16:00 – 18:00 – Trener Piotr Twardowski
 

Wtorek:
Piłka siatkowa dla klas VI – 14:25 – 16:00 – Bartłomiej Kryjom
SMOK dla klas V – 16:05 – 17:35 – Konrad Rusek
SMOK  dla klas IV – 16:05 – 17:05 – Bartłomiej Kryjom
SMOK dla klas VI – 16:45 – 17:45 – Krzysztof Przybylski


Środa:
Piłka koszykowa dla klas IV – 8:00 – 9:35 – Bartłomiej Kryjom (dziewczęta)
Piłka nożna dla klas IV – 8:00 – 9:35 – Konrad Rusek
Gry i zabawy ruchowe II – III – 11:30 – 12:15 – Agnieszka Szewczyk
SMOK dla klas VI 14:25 – 16:25 – Bartłomiej Kryjom
Mini piłka nożna dla klas III – 14:25 – 16:00 – Grzegorz Jankowski

Czwartek:
Badminton/Tenis stołowy – 8:00 – 8:45 Konrad Rusek
Piłka ręczna IV - 8:00 – 8:45 Krzysztof Przybylski
SMOK dla klas V – 14:25 – 15:55 Konrad Rusek
Piłka ręczna dla klas V – 14:25 – 15:10 – Krzysztof Przybylski
Piłka ręczna dla klas VI – 15:15 – 16:45 Krzysztof Przybylski
Piątek:
Piłka koszykowa dla klas IV – 15:15 – 16:50 – Bartłomiej Kryjom
Piłka nożna dla klas IV – 15:15 – 16:50 - Konrad Rusek

 



Return
  Szukaj   

 

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty

 

Arkusze pokazowe

______________________

 

 

______________________

 

Godziny do dyspozycji
rodziców


 ______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________

 

 

 

______________________

 

______________________

 

Zapisz dziecko
do szkoły

______________________

 

______________________

 

 

______________________

 

 Egzamin

ósmoklasisty

 

Arkusze pokazowe

______________________

 

 

______________________

 

Godziny do dyspozycji
rodziców


 ______________________

 

 ______________________

 

Warto zobaczyć

 

 ______________________

 

 ______________________